ШКОЛА ЛІДЕРСЬКОГО РОСТУ «Я МОЖУ…» Залучення дітей до підготовки та приготування їжі сприяє ранньому розвитку правильної харчової поведінки.Заохочення дітей до творчості із стравами – це чудовий спосіб створити нові корисні страви, привабливі для малечі.Сьогодні діти школи лідерського росту (Служба дітей ІФ) відвідали майстер-клас з приготування смачних бутербродів, який відбувся в Івано-Франківському фаховому коледжі РСіТ НУХТ . […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/07/22-1210x642.jpg)