![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-20_12-07-55-872-1200x642.jpg)
Кожного року, перед Різдвом та новорічними святами, люди в усьому світі обмінюються подарунками.
За ініціативи студентського самоврядування групи КОБ-22 та викладача англійської мови Ольги Сміляк студенти не залишилось осторонь цієї чарівної традиції і організували «Secret Santa Project».
З наближенням Різдва згорнуті клаптики паперу з написаними на них іменами студенти групи поклали в капелюх і кожен учасник витягнув ім’я людини, якій він буде дарувати подарунок ( обумовлена сума, яку можна витратити на подарунок – 50 грн.)
Всі підготовлені подарунки з зазначеними на них іменами одержувачів помістили на стіл. Кожен учасник став як Сантою для когось, так і отримав свій подаруночок.
Дякуємо усім за участь в акції та подарував посмішки нашим креативним учням!