![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2022/10/zobrazhennya_viber_2022-10-27_12-29-04-488-1210x642.jpg)
Згідно з наказом Департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації №198 від 22.109.2022року «Про проведення атестаційної експертизи у закладах професійної (професійно-технічної) освіти у ВСП “Івано-Франківський фаховий коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ” 24-28 жовтня 2022 року проходила атестаційна експертиза на право професійної підготовки робітників.
Атестаційна експертиза була проведена в групі курсової підготовки К-68 (присутні – 25 здобувачів освіти) . Усі санітарно-епідеміологічні норми при проведені атестаційної експертизи були дотримані. Здобувачі освіти успішно впоралися із завданням.