29 червня 2022 року у ВСП « Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ» відбулася урочиста подія – випуск одинадцять навчальних груп. З привітальним словом до випускників звернулися директор коледжу Віра Кузнецова та викладачі, які привітали випускників. «Кожен зі студентів-випускників займе своє особливе місце в історії коледжу. Роки, проведені разом, назавжди залишаться в […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2022/06/zobrazhennya_viber_2022-06-29_13-33-27-026-1198x642.jpg)