Попереднє Наступне 12 січня 2022 року у коледжі відбулася педагогічна конференція «Сучасні педагогічні технології в освіті». Сучасне суспільство потребує якісної освіти, яка спроможна забезпечити потреби ринку праці у висококваліфікованих спеціалістах. Впровадження сучасних педагогічних технологій в освіті підсилює ефективність навчально-виховного процесу та покращує якість навчання. Тільки творчий викладач, може навчати та виховати творчу особистість студента. На конференції були заслухані доповіді: 1. […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2022/01/yzobrazhenye_viber_2022-01-12_13-16-00-269-1210x642.jpg)