![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2021/12/photo_2021-12-01_16-13-51-1210x642.jpg)
01- го грудня, в перший день зими, у ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ» розпочалася виставка-презентація творчих здобутків педагогів. Сьогодні цікавий захід – Кондитерський марафон з оздоблення пряників передноворічної тематики, у якому взяли участь наші викладачі та майстри виробничого навчання, де кожен створив свої унікальні вироби.
Творчість та незабутні емоції панували під час процесу розмальовування. Учасники працювали з кольоровою глазур’ю та створювали авторські візерунки. Розмальовування пряника – той випадок, коли можна проявити свою фантазію в повному обсязі, використовувати яскраві кольори, малювати улюблених героїв та персонажів. Веселий творчий процес доповнили цікаві історії та різдвяні колядки.
А на завершення – дегустація власних шедеврів з смачним карпатським чаєм.
Дякуємо всім за участь. Ви молодці!!!!