На шоу потрапив  студент  Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ   19-річний Микола Карп’юк.

“Я навчався у коледжі на кухаря, а зараз продовжую навчання на кухаря-технолога. Брати участь у проекті, перш за все, вирішив, щоб навчитися готувати вишукані ресторанні страви. А ще хотілося познайомитися, поспілкуватися з Ектором і багатьма іншими знаменитими кухарями та шефами”, – ділиться Микола. “Мені кажуть, що я занадто молодий. Але я на кухні з 14 років. Я дуже багато навчився”, – каже Микола.

Для суддів “МастерШефу” наш студент приготував качину грудку, карамелізовану в соєвому соусі, та стручкову квасолю в тайському соусі.

За словами кухаря, з Івано-Франківська на кастинг шоу надійшло 184 заявки, проте, на телекастинг пройшов тільки він один.

Суддям сподобалась страва прикарпатця. Зокрема, Ектор Хіменес-Браво сказав, що йому подобається колір качки та те, як вона нарізана.

“На звичайному кастингу я готував тартар з лосося, мангову сальсу і медово-м’ятний соус. Про страву на телекастингу поки розказати не можу. Залишається чекати ефіру. Очікую від проекту нових вражень, емоцій та знайомств”, – додав він.

У результаті Микола Карп’юк отримав три так від суддів проекту і пройшов у наступний етап шоу.

Слід додати, за словами організаторів, глядачів чекають оновлені, ще складніші конкурси і завдання, нові учасники в особі справжніх профі кулінарного мистецтва. А сам сезон обіцяє бути надзвичайно гарячим та інтригуючим.