На шоу потрапив студент Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ 19-річний Микола Карп’юк. “Я навчався у коледжі на кухаря, а зараз продовжую навчання на кухаря-технолога. Брати участь у проекті, перш за все, вирішив, щоб навчитися готувати вишукані ресторанні страви. А ще хотілося познайомитися, поспілкуватися з Ектором і багатьма іншими знаменитими кухарями та шефами”, […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2020/03/mastershef1-768x467.png)