05 грудня цього року в коледжі відбулася зустріч з представниками Університету Туризму і Екології (Суха-Бескидська, Польща) пані Елжбетою Хованєц, паном Бартоломеєм Мрузом та студенткою 5 -го курсу магістратури, Юлією Грінберг, які детально розповіли про можливість для наших студентів продовжити навчання в їхньому закладі на умовах адаптації навчальних програм.
Університет Туризму і Екології є провідним науковим центром міжнародного масштабу, який приваблює студентів з усієї Польщі та з-за кордону. Це стабільний і визнаний бренд на ринку освіти в Європі. Висока якість освіти підтверджується численними нагородами, акредитаціями і сертифікатами. Їх вирізняє креативність та інновації в створенні привабливих кар’єрних перспектив. За їх словами, їхня місія полягає в гарантуванні випускникам високоякісної освіти,на підставі експертних знань і досвіду, які забезпечує персонал школи.
 
Місце розташування Університету – суський замок епохи Відродження, який називають „малим Вавелем”. В старовинних стінах містяться сучасні, ідеально обладнані лекційні зали, кабінети та комп’ютерні лабораторії. Студенти найбільше цінують затишну, унікальну атмосферу навчального закладу і широкі можливості здобування не лише теоретичних, але і практичних знань в країні та за кордоном.
В університеті навчається молодь не лише з регіону Малопольського воєводства. Широкий спектр програм й ефективний процес навчання також є магнітом для студентів з усієї Польщі та з-за кордону, наприклад, з Німеччини, Франції, Ірландії, Великобританії, Угорщини, Росії, України, які цінують європейські стандарти освіти, відкритість та гнучкість.
 
 Університет Туризму і Екології є єдиним вищим навчальним закладом, який став лауреатом Нагороди за якість Навчання Sapere Auso. Її присвоїв Малопольський Стипендіальний Фонд заснований Сеймом Малопольського воєводства. В управління та раду директорів фонду входять представники влади Кракова, наукової спільноти і Костьолу.
Цією престижною нагородою відзначається навчальний заклад, що має видатні досягнення в праці з молоддю, і може похвалитись освітніми досягненнями у формуванні молодого покоління Малопольського воєводства.
 
Успіх університету вимірюється також досягненнями студентів. Це можливо завдяки поєднанню науки з практикою, з акцентом на останню. Студенти не лише здобувають знання, але також розвивають інтереси і відкривають власний потенціал. Ті, які хочуть досягти більше, можуть реалізуватися в численних секціях і наукових колах. Університет створює можливість поєднати науку з практикою вже в процесі навчання.
 
Запровадження навчання англійською мовою є очевидним наслідком рішення про інтернаціоналізацію ВУЗу – відкриття на міжнародні ринки, що збільшує можливості і шанси для випускників на ринку праці. Англійською мовою навчаються студенти як з Польщі, так і з-за кордону.
 
Навчальний заклад міцно вкоренився в регіоні. Він активно співпрацює з різними установами та організаціями для реалізації проектів спрямованих на розвиток регіону та його жителів. З університетом активно співпрацює бізнес, запрошуючи до себе талановитих студентів, які розглядаються в якості потенційних співробітників.
 
Місією УТіЕ є така підготовка молоді, щоб кожний випускник міг знайти роботу відповідно до своєї освіти.
Навчальна програма будується таким чином, щоб відповідати вимогам сучасного ринку праці, а пропоновані напрямки і спеціальності мають випереджати попит роботодавців. УТіЕ підвищує шанси студентів на європейському ринку праці за допомогою можливості отримання під час навчання додаткових знань на курсах, семінарах, тренінгах та зустрічах з представниками суспільного, політичного та наукового життя протягом всього періоду навчання.
 
УТіЕ має одну з найбільш цікавих в Польщі пропозицій професійних практик та студентських стажувань в країні та за кордоном. ВУЗ організовує виїзди на практику, закордонні стажування та стажування в межах країни, а часто виступає посередником в пошуку праці. Академічне Бюро Кар’єри щороку готує пропозицію від найкращих працедавців. Студенти мають до розгляду кілька сотень робочих місць в компаніях всієї Європи та США. Це є результатом активної співпраці з польськими та закордонними діловими партнерами. Практика за кордоном є не лише важливим професійним досвідом, але також має конкретну фінансову вигоду; студент-практикант отримує окрім практичних знань ще й достатні кишенькові гроші, безкоштовне проживання та харчування, а також повернення транспортних витрат. Студенти УТіЕ проходять практику в: США – Нью-Йорк, Іспанія – Канарські острови – Гран Канарія та Ла Пальма, Майорка, Мальта, Ірландія, Німеччина, Франція, Туніс, Туреччина, Єгипет, Італія, Греція – між ін. Закінф, Родос, Кос, Східний Пелопонес. Бюро Кар’єри надає допомогу при підготовці аплікаційних документів, при описанні професійної придатності та можливості вибору професійної кар’єри.
 
Академія бізнесу УТіЕ є авторським проектом ВУЗу, що впроваджує інноваційний проект, спрямований на поєднання величезного потенціалу навчального закладу з потребами ринку. Створена унікальна програма ефективної практичної підготовки студентів, які під керівництвом досвідчених викладачів, практиків та менеджерів дізнаються, як використовувати отримані знання в реальних бізнес-проектах.
Дуже важливе місце в діяльності УТіЕ займає співпраця з іноземними партнерами з усього світу, яка підвищує якість освітнього процесу, слугує обміну досвідом та сприяє пропагуванню регіону та Польщі на міжнародній арені.