05 грудня цього року в коледжі відбулася зустріч з представниками Університету Туризму і Екології (Суха-Бескидська, Польща) пані Елжбетою Хованєц, паном Бартоломеєм Мрузом та студенткою 5 -го курсу магістратури, Юлією Грінберг, які детально розповіли про можливість для наших студентів продовжити навчання в їхньому закладі на умовах адаптації навчальних програм. Університет Туризму і Екології є провідним науковим […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/wstes-1-1080x642.jpg)