30 листопада 2019 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбувся День відкритих дверей, в якому взяли участь учні шкіл Івано-Франківщини та їх батьки. У вестибюлі коледжу була розташована виставка-презентація спеціальностей та професій, на якій студенти коледжу демонстрували отримані знання та навички в своїй професії, проводили майстер класи для майбутніх […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/78818483_531500000761497_307086876014018560_n-min-720x642.jpg)