![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2019/09/savchuk-90910_190141-1000x642.jpg)
З початком навчання в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ з усіма студентами першого курсу проводяться засідання круглого столу «Кодекс культури студента». Даний позаурочний захід дозволяє скоротити період адаптації студентів в навчальному закладі, допомагає сформувати правила поведінки та культуру спілкування в колективі.
Викладач професійної етики та психології Савчук Л.М. розповідає студентам особливості етичної поведінки, що включають в себе як і манеру спілкування так і зовнішній вигляд студентів .Також викладач наголошує на питаннях щодо популяризації здорового способу життя та його цінності.
Соціальний педагог та практичний психолог Совтус Н.Я. проводить під час заходу анкетування серед студентів, з метою виявлення проблемних ситуацій в студентському середовищі.
Завданням кожного навчального закладу є формування у студентів не тільки професійних вмінь та навичок на належному рівні, а й виховання здорової та культурно освіченої молоді.