Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ періодично формує групи курсової підготовки за робітничими спеціальностями, які вказані в ліцензії.

В теоретичний курс навчання входять загальноосвітні дисципліни : основи галузевої економіки та підприємництва, основи правових знань, інформаційні технології; спеціальні дисципліни, відповідно до обраних професій.

 

До теорії відносяться також лабораторні роботи, які слухачі виконують в кухнях-лабораторіях та майстернях під керівництвом викладачів, на яких опановують ази практичних навичок, пробують застосовувати набуті знання на практиці.

 

Групи формуються відповідно до заявок на навчання та обраних професій. Графік відвідування лекцій та практичних занять складається за узгодженням з групою. Навчання може відбуватися у вихідні дні, якщо є така потреба.

 

Виробниче навчання та виробничу практику слухачі можуть пройти на базі коледжу, а також підприємств м. Івано-Франківська та області чи  за місцем проживання.

 

В кінці навчання учасники групи після екзаменаційних іспитів отримують робітничу кваліфікацію та свідоцтво державного зразка, яке  зареєстроване в Єдиній електронній освітній базі України і яке дає право на роботу у всіх країнах світу.