![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2021/10/VITANNYA_Microsoft-Office-PowerPoint-960x642.jpg)
Шановні колеги!
Щиро вітаємо із професійним святом – Днем працівників харчової промисловості!
Харчова промисловість – одна з основних галузей економіки. На неї покладено відповідальне завдання – задоволення потреб кожної родини в якісній, смачній та доступній продукції.
У день професійного свята зичимо вам гарного святкового настрою, міцного здоров’я, творчої енергії, успіхів та здобутків. Нехай у ваших домівках панує любов, злагода та взаєморозуміння, життя буде солодким, без гірких і гострих спецій, переповнене позитивними та незабутніми моментами.
З повагою
Директор коледжу В.І. Кузнецова