![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Івано-Франківський фаховий коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ готує представників багатьох спеціальностей, без яких ресторанно-готельна індустрія та туризм не зможуть функціонувати та розвиватися.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Мова йде і про агентів з туризму та адміністраторів, кухарів, кондитерів, барменів та офіціантів. Наші студенти отримують ґрунтовну теоретичну підготовку, мають можливість пройти практику не тільки на базі кращих місцевих закладів готельно-ресторанного сервісу, але й закордоном, наприклад, в Болгарії (м. Обзор – готель “RIU Helios Bay” та м. Правець – готель “RIU Pravec Risort”).
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t83/1/16/1f60e.png)
Стажування у Болгарії – чудова можливість для студентів поєднати проходження виробничої практики та відпочинок на Чорноморському узбережжі та в гірській місцевості.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Переваги стажування:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tae/1/16/1f4ce.png)
Придбання знань і досвіду в області індустрії туризму.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tae/1/16/1f4ce.png)
Навчання на робочому місці.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tae/1/16/1f4ce.png)
Мандрівки у вільний від роботи час.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tae/1/16/1f4ce.png)
Можливість ознайомитися з національними особливостями та культурою Болгарії.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tae/1/16/1f4ce.png)
Нові знайомства.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tae/1/16/1f4ce.png)
Поєднання праці та відпочинку.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tae/1/16/1f4ce.png)
Удосконалення навичок спілкування англійською мовою та вивчення нових мов.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tae/1/16/1f4ce.png)
Після закінчення стажування отримання сертифіката міжнародного зразка про проходження стажування.
Тож, не варто зволікати, треба сміливо робити перший крок у своє нове, успішне майбутнє, використовувати кожну нагоду, яку так ласкаво дарує доля! Долучайтесь до нас!!!