![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2019/10/0-02-04-7fd4bc050557ac5d3afb16cf3820e053be8d9263cac3214e13725cebac564460_d750bb16-1210x642.jpg)
29 жовтня 2019 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій в рамка святкування декади харчових технологій відбулося свято вареника.
Участь у заході приймали групи кулінарного напряму. Студенти плідно працювали, вивчали історію та рецептуру, змагалися у швидкості ліплення вареників. Студенти показали не лише свої кулінарні здібності, а й продемонстрували неперевершений артистизм та істинно народні таланти у торговому залі навчального ресторану. Всі гості свята мали можливість дегустувати смачні вареники.
Кожен, хто побував на святі, поринув у атмосферу народних традицій, отримав величезний “заряд” позитивних емоцій і вкотре переконався у щирій гостинності українців.