Нещодавно студенти-першокурсники коледжу побували на екскурсії в Івано-Франківській обласній універсальній бібліотеці імені І. Франка. Що цікавого в бібліотеці? Студенти групи М-10 ознайомилися з історією головної книгозбірні, особливостями її роботи, необмеженими можливостями для саморозвитку молодої людини. Бібліотечна програма. На нас чекала насичена програма: зокрема, відвідали експозицію іконопису «З вірою у серці» в літературно-мистецькій вітальні бібліотеки; взяли […]
![Заголовое статті про екскурсію в бібліотеку](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2024/04/Zagolovky-sajt.-Foto.-Video-1-1210x642.jpg)