У нашому коледжі розпочалися пробні роботи. Студенти груп кулінарного та ресторанного напряму сьогодні виконували практичну частину іспиту. Оцінювання підсумкового рівня знань студентів здійснювали: Кузнецова Віра Іванівна – директорка коледжу, Карасьова Наталія Іванівна – завідувачка відділення, Швець Людмила Павлівна – заступниця директора з НР, Здельник Раїса Петрівна – старший майстер, члени студентського самоврядування та викладачі спецдисциплін. […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2021/12/zobrazhennya_viber_2021-12-17_11-29-38-113-1210x642.jpg)