15- го грудня у ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ» відбувся цікавий майстер-клас з оздоблення пряників передноворічної тематики, у якому взяли участь учні 5 класу Івано-Франківського ліцею № 2 разом з класним керівником Лідією Сворак.
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t58/1/16/1f929.png)
Творчість та радість панували в залі. Учасники майстер-класу розмальовували та прикрашали спеціальною глазур’ю, посипками, конфітюром пряники у вигляді сердечок, ялиночок, хатинок. Їх тепер можна використовувати навіть як ялинкові прикраси.
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
Для дітей це нескладне і дуже цікаве заняття . Кожен маленький учасник отримав солодкий приз. Захопливий майстер-клас з розмальовування пряників дозволив дітям своїми руками створити ексклюзивний виріб, який можна з’їсти, подарувати батькам або своїм друзям.
![‼](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
Дякуємо всім за участь. Ви молодці!!!!