Напередодні студенти ВСП “Івано-Франківський фахвий коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ” група ГО-7 (готельне обслуговування ) відвідали Центр патріотичного виховання учнівської молоді ім . С. Бандери, де переглянули експонати виставки « Блокпост пам’яті». Вона була люб’язно надана куратором виставки Павлом Нетьосовим – волонтером місії « Евакуація 200». Студенти змогли зануритися у тривожні та героїчні моменти […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2021/02/yzobrazhenye_viber_2021-02-04_13-00-16-1210x642.jpg)