5 березня 2020 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбувся майстер-клас з випікання та розпису пряників для учнів 5-6 класів Угорницької ЗОШ. Коледж пропонує майстер-класи на різні теми – приготування страв, випікання кондитерських виробів, оформлення святкових столів, правила етикету під час їжі, приготування коктейлів та інші. Працювала зі школярами майстер виробничого навчання […]
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2020/03/yzobrazhenye_viber_2020-03-06_11-54-2511-960x642.jpg)