Iвано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму пропонує дистанційне навчання за індивідуальною формою, а також підвищення кваліфікації  для дорослого населення та молоді за такими робітничими спеціальностями:

 

Підвищувати кваліфікацію можливо, навчаючись за індивідуально-дистанційною системою, тобто, опрацьовувати значну частину теоретичного матеріалу самостійно, звертаючись до викладача тільки за консультаціями.

 Практичні та лабораторні роботи можна виконувати самостійно, за вказівками та рекомендаціями, розробленими нашими викладачами, а можна відвідувати індивідуальні чи групові заняття в навчальному закладі за графіком, зручним для тих, хто навчається.

До кожного предмета , який входить до навчальної програми, є тести, які можна надсилати в електронному вигляді чи в інший, зручний для даного слухача спосіб.

Ми надаємо можливість проходити виробниче навчання та виробничу практику за місцем проживання, тільки заповнюючи щоденник з відповідними завданнями та практичними роботами та уклавши угоду між нашим навчальним закладом та підприємством, де людина буде набувати професійних навичок.

В кінці навчання слухач курсової підготовки виконає практичну пробну роботу для присвоєння відповідної категорії, а також здасть теоретичний екзамен (може бути в тестовому вигляді).

В кінці навчання слухачі курсової підготовки отримають відповідний розряд та свідоцтво державного зразка, яке буде зареєстроване в Єдиній електронній освітній базі України і яке дає право на роботу у всіх країнах світу.