Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму пропонує також навчання за модулями, тобто, якщо необхідно вивчити якісь конкретні теми чи детальніше – якусь одну з них.

Ось, наприклад, в квітні  2016 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму підвищували свою майстерність працівники нічного клубу “el Dorado”. 

Офіціанти, бармени та кухарі відвідували теоретичні та практичні заняття, на яких ознайомились з новинками ресторанної галузі, пробували застосовувати їх на практиці.


Зі слухачами працювали досвідчені викладачі та майстри виробничого навчання, котрі добре знайомі з інноваціями, які запозичують на різноманітних конкурсах, майстер-класах, що проходять в Україні та закордоном.

Коледж співпрацює з найкращими ресторанними та готельними закладами Івано-Франківська та області, їхні працівники діляться своїм досвідом, вмінням, проводять семінари та майстер-класи для студентів та слухачів.

Викладачі та майстри коледжу добре знайомі з закладами ресторанного та готельного господарства Польщі, Німеччини, Словаччини, Греції, Болгарії, де вони бувають на практиці разом зі студентами та на міжнародних конкурсах.

Вони з радістю поділяться своїм досвідом та вмінням зі слухачами, які побажають навчатися на курсовій підготовці.

Такі курси можуть бути короткотерміновими, буквально на 7-10 днів.

Коледж розробляє навчальні плани та програми на основі потреб роботодавців, працівники яких навчатимуться.

Можна скласти список компетентностей та навичок, які повинні набути слухачі курсів підвищення майстерності та кваліфікації, узгодити графік занять та практичних робіт відповідно до запиту тих, хто навчається.

Після таких курсів слухачі отримують сертифікат про те, що успішно  пройшли навчання за відповідними темами, який буде доповненням до резюме при пошуку роботи.