Зовнішній вигляд студента повинен відповідати нормам гігієни та естетики.

 1. 1. Вбрання повинно бути доглянутим та акуратним.
 2. 2. Студентський одяг та зачіска не можуть бути екстравагантними. Діє принцип гарного смаку, елегантності та естетичності.
 3. 3. Повсякденний одяг студента повинен бути скромним і не викликати негативних емоцій.
 4. 4. Забороняється носити прикраси, що загрожують здоров’ю студента.
 5.  5. Під час  заходів, іспитів та у при різних урочистостях допускається одяг, що відповідає меті заходу.
 6.  6. Під час виробничого навчання та виробничої практики студент зобов’язаний мати відповідну форму, уніформу чи одяг з логотипами відповідної фірми, де студент проходить практику.

 

Одяг для кухаря та кондитера

 

Одяг для кухаря

Кухарський чи кондитерський одяг – особливий вид спеціалізованого робочого одягу. Споконвіку так повелося, що одяг кухаря, повинен бути білосніжного кольору. І це незважаючи на той факт, що, працюючи на кухні, ймовірність забруднитися і посадити важковиводимі плями, дорівнює 100%. І тим не менш, білий колір залишається основним, оскільки саме цей колір допомагає істотно виділити кухарів серед іншого персоналу.

Традиційний образ кухаря та кондитера – це білий костюм і шапочка, однак сьогодні, допускаються різні експерименти співвідношень кольору та дизайну. Можна вибирати також із різних видів тканини, які зможуть вигідно підкреслити фірмовий одяг кулінарного фахівця. Для пошиття даного виду одягу існує  спеціальний текстиль, що відрізняється тривалістю експлуатації і є неймовірно простим у догляді. Крій кухарського і кондитерського одягу може варіюватись: короткий або довгий рукав, двобортний або однобортний, з ґудзиками або без. Все залежить від індивідуальних побажань , дизайнерських преференцій і дрес-коду встановленого рестораном чи кафе.

Можливе пошиття кухарський(кондитерський) одягу за індивідуальними проектами .  У формі кухар(кондитер) повинен почувати себе максимально комфортно і впевнено, не відволікаючись на будь-які моменти дискомфорту одягу, що в свою чергу, посприяє йому сфокусуватися виключно на приготуванні кулінарних шедеврів.

Для того, щоб надати кухарському (кондитерському) одягу більш яскравого і завершеного вигляду, можливе нанесення вишивки на форму. Це може бути логотип, зображення, фірмова символіка або назва підприємства.

Форма для офіціантів та барменів

Уніформа для офіціантівФорма для офіціантів та барменів – необхідний атрибут будь-якого поважного кафе чи ресторану. Без неї ми не уявляємо собі співробітника сфери громадського харчування. Багато років тому працівники цієї сфери були одягнені однаково в усіх закладах та у всіх містах. Зараз змінився підхід до зовнішнього вигляду співробітників. Кожен заклад намагається внести щось своє у загальне поняття уніформи співробітників. Така уніформа повинна бути виготовлена з тканини, яка може багато разів пратися та прасуватися та не втрачати свого зовнішнього вигляду.

Уніформа для офіціантів та барменів може бути різної комплектації, в залежності від статі працівника та особливостей закладу. У деяких ресторанах офіціантам виготовляють класичні костюми або фраки, інші ресторани воліють включати в комплект фартухи. Дуже часто офіціантів одягають в одяг корпоративних кольорів. Ваші співробітники можуть вигідно відрізнятися від співробітників інших закладів.  Уніформа повинна виготовлятися з високоякісної тканини, яка витримує постійне носіння та багаторазові прання.

Уніформа для офіціантів та барменів повинна бути виконана в оригінальному стилі, а ваші співробітники повинні відрізнятися від відвідувачів. Всі співробітники повинні бути одягнені абсолютно однаково, в одному стилі. Раніше при пошитті форми використовувалися світлі тони – білий або пастельні тони. Зараз одяг для офіціантів шиють , відповідно до бажань власників. Так, в піцеріях співробітників одягають у сорочки й штани (спідниці) корпоративних кольорів. Часто комплекти доповнюють головними уборами та аксесуарами. Для ресторанів національної кухні застосовують національні костюми, адаптовані для застосування на роботі.

У комплекти для офіціантів-барменів можуть входити:

 • Блузи;
 • Спідниці;
 • Футболки з різною довжиною рукава;
 • Сорочки;
 • Шорти;
 • Бриджі;
 • Штани;
 • Сарафани;
 • Сукні;
 • Фартухи;
 • Краватки;
 • Національні костюми і багато іншого.

Уніформа для офіціантів

 

 

 

Cпецодяг для продавців

 

Cпецодяг для супермаркетуСпецодяг для продавців, уніформа для співробітників різних підприємств стала незамінним атрибутом корпоративного стилю. Презентабельний зовнішній вигляд співробітника – це в першу чергу обличчя організації. Корпоративний стиль компанії – знак надійності і солідності підприємства, яка не тільки стежить за іміджем, а й піклується про своїх співробітників. Одним з яскравих прикладів використання елементів даного стилю на практиці є спецодяг працівників  торгових мереж, супермаркетів і персоналу ресторанно-готельної сфери. Корпоративний одяг допомагає створювати сприятливу робочу атмосферу, зручність для співробітників, сприяючи збільшенню працездатності.

Спецодяг для співробітників супермаркетів / магазинів – це

 • Робоча уніформа
 • Зимовий спецодяг
 • Літній спецодяг
 • Комбінезони / напівкомбінезони
 • Жилетки
 • Халати робочі
 • Штани / куртки
 • Фартухи
 • Головні убори