![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/Zagolovky-sajt.-Foto.-Video-1210x642.jpg)
![IMG-8af3a1c3ad215951348af5949cbcaa8b-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-8af3a1c3ad215951348af5949cbcaa8b-V-500x500.jpg)
![IMG-a215126ab5c8e970c7b05d1ecb9af725-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-a215126ab5c8e970c7b05d1ecb9af725-V-500x500.jpg)
![IMG-b59a70e89ae153c04d055fc3e45ba2f3-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-b59a70e89ae153c04d055fc3e45ba2f3-V-500x500.jpg)
![IMG-fc7d11f27840aaca3ca23de2c704df84-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-fc7d11f27840aaca3ca23de2c704df84-V-500x500.jpg)
![IMG-0b6cc2cef9eb7e2c46efe849cc29428e-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-0b6cc2cef9eb7e2c46efe849cc29428e-V-500x500.jpg)
![IMG-1fd0fae370ce5ef5dd1b969547a3811c-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-1fd0fae370ce5ef5dd1b969547a3811c-V-500x500.jpg)
![IMG-4d062a7457a898f550a13c82652b60ae-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-4d062a7457a898f550a13c82652b60ae-V-500x500.jpg)
![IMG-4e0d1243c22ca7a39c2b7efa50d88b9c-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-4e0d1243c22ca7a39c2b7efa50d88b9c-V-500x500.jpg)
![IMG-53ae49739ec315a69fb02a4c579129f4-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-53ae49739ec315a69fb02a4c579129f4-V-500x500.jpg)
![IMG-9708b528919085c217ed6e2bb7659b84-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-9708b528919085c217ed6e2bb7659b84-V-500x500.jpg)
![IMG-72499562014c53f616fe40d799f0b9f8-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-72499562014c53f616fe40d799f0b9f8-V-500x500.jpg)
![IMG-aa44cce3ff38fcc39e72c846b1e61de1-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-aa44cce3ff38fcc39e72c846b1e61de1-V-500x500.jpg)
![IMG-b5b1a8714c1a3c3c2bffa4ccb9fb4746-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-b5b1a8714c1a3c3c2bffa4ccb9fb4746-V-500x500.jpg)
![IMG-b85425000c758f5d2442f90b7987257d-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-b85425000c758f5d2442f90b7987257d-V-500x500.jpg)
![IMG-ca49dcc43e7ab17496e498dc74d29da8-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-ca49dcc43e7ab17496e498dc74d29da8-V-500x500.jpg)
![IMG-d1bec849cbc0975bf37de0168eeaf71e-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-d1bec849cbc0975bf37de0168eeaf71e-V-500x500.jpg)
![IMG-d7d317c5e570e53b3dc55c20b01e2228-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-d7d317c5e570e53b3dc55c20b01e2228-V-500x500.jpg)
![IMG-f6599bc1457dcb0b04e18ba7d57ede1f-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-f6599bc1457dcb0b04e18ba7d57ede1f-V-500x500.jpg)
![IMG-0e077c06d45398db9ca7a18f0b00cccc-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-0e077c06d45398db9ca7a18f0b00cccc-V-500x500.jpg)
![IMG-3cc7d54df60d497a9a4d32e8cfca6bc4-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-3cc7d54df60d497a9a4d32e8cfca6bc4-V-500x500.jpg)
![IMG-8b1d438d2599921e1ca3c2b8e6c07248-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-8b1d438d2599921e1ca3c2b8e6c07248-V-500x500.jpg)
![IMG-035bdfc81a1694b043028b3fbd32a7ca-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-035bdfc81a1694b043028b3fbd32a7ca-V-500x500.jpg)
![IMG-5108c96f099717022f01eb07e3a61e2a-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-5108c96f099717022f01eb07e3a61e2a-V-500x500.jpg)
![IMG-51491f4cb274984cd47437f780835a3d-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-51491f4cb274984cd47437f780835a3d-V-500x500.jpg)
![IMG-62278bef1678a78067f3d71e5b97c557-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-62278bef1678a78067f3d71e5b97c557-V-500x500.jpg)
![IMG-94575c176bd81972ed20a32c8f2d40a9-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-94575c176bd81972ed20a32c8f2d40a9-V-500x500.jpg)
![IMG-08453170955008ca89b7c3ebb72906ad-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-08453170955008ca89b7c3ebb72906ad-V-500x500.jpg)
![IMG-b5df6ae9888a6dfe01fc9df549e2e021-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-b5df6ae9888a6dfe01fc9df549e2e021-V-500x500.jpg)
![IMG-df34070e3a2d57c0bdecd4c39af72b0c-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-df34070e3a2d57c0bdecd4c39af72b0c-V-500x500.jpg)
![IMG-ec4fe782de579ae269915e8457442dad-V](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-ec4fe782de579ae269915e8457442dad-V-500x500.jpg)
Всесвітній День туризму відзначають щорічно 27 вересня в усьому світі.
Любителі подорожей і працівники туристичної сфери в Україні не забувають про це свято.
Його почали відзначати з 1980-го року, хоча саме свято було запроваджено в Іспанії ще наприкінці 70-х. Влада країни вирішила зробити це для того, щоб розвинути туристичний сектор у державі.
День туризму в Україні почали відзначати 1998 року. Наша країна багата безліччю унікальних туристичних локацій, які можуть відвідати громадяни України або іноземці. Завдяки Всесвітньому дню туризму кожна людина, яка будь-яким чином пов’язана з подорожами, може приурочити до цієї дати черговий незабутній уїк-енд.
Студенти коледжу приєднуються до привітань святковим флешмобом.
![🌍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3f/1/16/1f30d.png)
![🏕️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdc/1/16/1f3d5.png)
![🤔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t34/1/16/1f914.png)
![🗺️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc8/1/16/1f5fa.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![🤠](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcf/1/16/1f920.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🎁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t84/1/16/1f381.png)
![🌍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3f/1/16/1f30d.png)
![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1/16/1f44f.png)
![🫶](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1faf6.png)
![📢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t39/1/16/1f4e2.png)
![🚩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc6/1/16/1f6a9.png)
![🏛️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t89/1/16/1f3db.png)
Нині ми виборюємо свою незалежність та право жити вільними у відкритому світі. Ми віримо, що після нашої Перемоги ми будемо чудовою, процвітаючою країною, яка буде притягувати безліч туристів – ми маємо для цього професіоналів готельно-туристичного та ресторанного бізнесу, прекрасні міста , селища та села, які будуть дивувати подорожуючих архітектурою, історичними пам’ятками, краєвидами, кухнею та високим рівнем послуг.
Живіть активно і позитивно, частіше подорожуйте і відкривайте для себе нові міста і країни! Нехай всі маршрути будуть цікавими і захоплюючими, емоції – яскравими, а пригоди – веселими. Нехай на шляху зустрічаються тільки доброзичливі і щирі люди. Приємних зустрічей вам і більше задушевних посиденьок біля багаття!
З Всесвітнім днем туризму!