![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2024/03/Zagolovky-1210x642.jpg)
Категорія: Новини коледжу
Студентка групи М-9 БЛАГА Яна отримала диплом ІІІ ступеня за перемогу у VI Всеукраїнському конкурсі есе «Мій Шевченко» (керівник викладач української мови ХИМУК Петро).
Конкурс проводила державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» (Інститут модернізації змісту освіти МОН) спільно з громадською організацією «Інноваційні обрії України» (Інноваційні обрії України).
МЕТА КОНКУРСУ:
– популяризація творчої спадщини Т.Г. Шевченка,
– актуалізація пам’яті про Кобзаря та його ролі у закладанні духовних основ української нації,
– утвердження морально-етичних заповідей митця як важливого чинника консолідації суспільства, національно-патріотичне виховання здобувачів середньої, професійної та вищої освіти,
– збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України,
– підтримка і стимулювання талановитої молоді і творчої праці педагогів.
Результати конкурсу були підсумовані під час святкування Шевченківських днів у березні 2024 р.
Переможці отримали дипломи, а керівники переможців – подяки.
Участь у всеукраїнському конкурсі-есе — це чудова нагода ще раз осмислити духовні засади розвитку нашої нації й відродити ту внутрішню силу, яка дозволить українцям вистояти та перемогти!
Щиро вітаємо! Пишаємося здобутою перемогою нашої студентки у всеукраїнському масштабі. Бажаємо нових перемог у конкурсах.
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2024/03/topfoto.png)
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2024/03/333-525x700.jpg)
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2024/03/222-525x700.jpg)
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2024/03/111-525x700.jpg)