![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/10/Zagolovky-sajt.-Foto.-1210x642.jpg)
Категорія: Новини коледжу, Фотогалерея
Декада ЦК маркетингу і туризму продовжилася заняттям “Коворкінг” для студентів спеціальності “Маркетинг” (викладач Ониськів Н. Б.), що було проведено в “Promprylad.Coworking”(Promprylad.Coworking), який діє при інноваційному центрі Промприлад.Реновація (Promprylad.Renovation) , що розташований в приміщенні старого заводу.
Центр працює на перетині чотирьох напрямків розвитку регіону: нової економіки та урбаністики, сучасного мистецтва та освіти.
Це проект зі сфери імпакт-інвестування, де інвестори одночасно вкладають в соціальний вплив на регіон та отримують повернення інвестицій у вигляді дивідендів.
Промприлад.Реновація – проєкт, який об’єднує спільноту людей зі схожими цінностями, мотивує разом знаходити прогресивні рішення, надає доступ до професійного обладнання та унікальної експертизи. Це – центр співпраці, взаємодії та обміну досвідом між підприємцями, фахівцями, містом та громадськістю.
Коворкінг – це можливість долучитися до креативної спільноти коворкерів, знайти однодумців, бізнес-партнерів, друзів.
Метою Коворкінгу (https://coworking.promprylad.ua/) на Промприладі є зібрати в одному місці групу людей, які не тільки працюють над створенням проектів, а й змінюють правила гри в суспільстві шляхом просування нової культури, інновацій і co-creation. Мінімальна кількість осіб при Коворкінгу – 8.
Студенти побачили, як можна працювати над розвитком своїх проєктів та спільними ініціативами, здобули нові ідеї, які можна втілювати у майбутньому при виборі своєї подальшої діяльності в сфері Маркетингу.
Приємною несподіванкою-сюрпризом для студентів було відвідування ділової переговорної кімнати “Фама” та “Край”, розрахованої на 2-4 осіб. Переговорні кімнати для 2-4 учасників – це комфортні невеликі приміщення або переговорні бокси для проведення зустрічей.
До речі, сам завод “Промприлад” і нині працює, випускає продукцію та надає послуги. Підприємству понад 115 років, нині це Публічне акціонерне товариство «Івано-Франківський завод “Промприлад”».
Пріоритетним завданням підприємства є виготовлення обладнання для комерційного обліку газу та контрольно-вимірювального устаткування, що відповідає поточним та перспективним запитам ринку. Якість продукції, що випускається заводом, забезпечується технологічним і виробничим потенціалом підприємства і гарантоване системою управління якістю.
На зводі впроваджена і діє Система управління якістю, яка підтверджена сертифікатом на відповідність.
Історію заводу читайте тут.
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/10/395330073_824520573013593_743556024984931850_n-500x500.jpg)
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/10/395326986_824519963013654_2264162530350057513_n-500x500.jpg)
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/10/395386433_824520683013582_9083559993191644556_n-525x700.jpg)
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/10/395319222_824520649680252_5639094110424096921_n-525x700.jpg)
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/10/395329499_824520673013583_3318375446946853514_n-500x500.jpg)
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/10/395334682_824520599680257_6197231001380827128_n-500x500.jpg)
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/10/395324524_824520633013587_1194189177519845987_n-500x500.jpg)
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/10/395337526_824520049680312_1962378302653551946_n-500x500.jpg)