ФРАНКІВСЬКІ КУХАРИКИ
![👩🍳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t53/1/16/1f469_200d_1f373.png)
![👩🍳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t53/1/16/1f469_200d_1f373.png)
7 червня, у кулінарній школі «Франківські кухарики» у нашому коледжі відбулося чергове заняття за участю дітей, якими опікується Служба у справах дітей
![👫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t38/1/16/1f46b.png)
![👫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t38/1/16/1f46b.png)
(
Служба дітей ІФ)
Майстри виробничого навчання коледжу провели для дітей майстер-клас з приготування салатів, які є надзвичайно корисною стравою , що містить вітаміни, мінеральні солі, вуглеводи
![🥙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t35/1/16/1f959.png)
![🥗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/1f957.png)
Споживання салатів, особливо із сирих овочів та зелені, покращує травлення та апетит. Саме тому салати їдять перед основними стравами. Таким чином, білки, жири, вуглеводи, що містяться в перших чи других стравах, легше перетравлюються організмом. Часом салат використовують і як гарнір до риби чи м’яса.