Під час навчальної практики студентів спеціальності “Маркетинг” були проведені зустрічі з роботодавцями мережі магазинів “Сімі” (Сім23, Сімі), “Близенько”  (Близенько).
🖇🖇 Інформація про відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики допоможе в подальшому при пошуку роботи.
🖇🖇 У жвавій дискусії студенти дізналися про специфіку та режим роботи, умови оплати праці, професійного росту.
🖇🖇 Роботодавці поінформували здобувачів освіти про сучасні вимоги до працівників сфери торгівлі, розповіли про те, які риси характеру та навички потрібно розвивати, щоб досягти успіху.
🖇🖇 Результатом зустрічі стали досвід спілкування з роботодавцями, а також поради щодо поведінки на співбесіді при працевлаштуванні.

“Близенько” — це мережа сучасних продуктових магазинів, що працює у форматі «магазин біля дому».

Вже працює 176 магазинів у трьох областях (Львівська, Тернопільська та Івано-Франківська), кожен з яких пропонує великий асортимент якісної продукції та професійний сервіс.

На торгових площах, розміром від 100 до 250 м², “Близенько” надає споживачам можливість швидко і зручно купувати необхідні продукти харчування та непродовольчі товари.

В основу бренду “Близенько” закладено прагнення бути ближче до свого споживача, щоб задовольнити потребу в якісних продуктах, бездоганному сервісі та зекономити час на покупки.

Як результат — понад 17% споживачів обирають “Близенько” для щоденних покупок. Кількість створених робочих місць перевищує 1657 і понад 150 постачальників є їхніми надійними партнерами.

Кар’єра в Близенько

В мережі “Близенько” є можливість всього за півроку від новачка дорости до директора магазину! І це реально!

Сім23 – це сучасні та стильні маркети в форматі «conveniencestore», це – найпопулярніший формат роздрібної торгівлі у світі.

Чим Сім23 відрізняється від звичайного мінімаркету?

В першу чергу гарячою їжею та напоями власного приготування.

Свіжі, хрусткі хот-доги на грилі, свіжозмелена кава, ситні багети та бургери– безсумніву стали своєрідною візитівкою мережі.

Чим Сім23 відрізняється від супермаркету?

Часом, який ви витрачаєте на покупку. Зручне розташування, компактне розміщення товарів та швидке обслуговування – і ви купуєте все необхідне без блукань по величезній площі та тривалих черг.

Маркети Сім23 працюють у двох форматах – традиційному та новому.

Традиційні Сім23 – світлі, спокійні, розміщені в спальних районах.

Тут ви завжди знайдете оптимальний вибір напоїв та продуктів, бакалії, фруктів та хліба. Це чудове рішення для тих, хто хоче швидко і зручно придбати необхідне просто біля дому, і при цьому ще й скуштувати каву та смачного хот-дога.

Маркети нового формату – стильні, яскраві, зухвалі.

Завжди в натовпі, завжди у вирі подій. Куди б ти не поспішав – варто забігти в Сім23, щоб посмакувати  100% зернову каву зі свіжим молоком, прохолодний MyBubble Drink, My Slush.

Зголодніли?

Хот-доги, картопля фрі, гарячі снеки, бургери, свіжа пухка випічка з “Зручної пекарні”, яка випікається прямо в маркеті – все це можна смакувати за зручною стійкою чи столиками біля панорамних вікон, неквапливо спостерігаючи за вуличною метушнею, чи переглядаючи улюблені соцмережі через free Wi-Fi.