![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennya_viber_2023-06-28_10-35-55-686-1210x642.jpg)
28 червня 2023 року студенти першого курсу, які навчаються за спеціальністю «Маркетинг» відповідно до програми навчальної практики за ініціативи майстра виробничого навчання Віталія ВОЛОЩУКА, ознайомилися з діяльністю магазину будівельних матеріалів «Епіцентр».
Дуже цікавою та повчальною видалася екскурсія для студентів, вони ознайомилися з роботою підприємства, що орієнтується на новітні маркетингові концепції та моделі управління – одного з лідерів ринку з продажу товарів.
Група була розділена на підгрупи, кожна з яких мала можливість відвідати певний відділ. В кожному відділі студенти отримували пояснення про різні товари та їх використання. В процесі заняття демонструвалися різні бренди та аналізувалися якісні характеристики товарів. Для активізації навчального процесу студентам було запропоновано розв’язати практичні завдання, пов’язані з вибором асортименту, постачальників, організацією рекламно-інформаційної діяльності.
Студенти висловили подяку керівництву та персоналу магазину Епіцентр за можливість проведення екскурсії, гостинність та надання інформаційної підтримки.
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennya_viber_2023-06-28_10-35-58-069-525x700.jpg)
![](https://rst.if.ua/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennya_viber_2023-06-28_10-35-57-491-525x700.jpg)